fbpx
Zakupy ze stylistą

Wybierz się na zakupy z męskim stylistą

Dokonując zmiany wizerunku, koniecznie należy odświeżyć garderobę, pozbywając się ubrań, które nie pasują do nowej stylizacji. Jeśli nie masz czasu na kilkugodzinny shopping lub obawiasz się, że kupisz odzież, która nie będzie dopasowana do Twojej sylwetki, zdecyduj się na zakupy ze stylistą męskim. Wybierając spodnie, koszulę lub marynarkę, skorzystasz ze wsparcia doświadczonego profesjonalisty, który doradzi, w czym prezentujesz się doskonale. Poznasz nowe marki, nauczysz się oceniać jakość odzieży i dowiesz się więcej na temat kształtowania własnego wizerunku.

Zakupy ze stylistą - czego należy się spodziewać?

Podczas pierwszego kontaktu osobistego lub za pośrednictwem skype męski stylista rozpoznaje oczekiwania Klienta i ustala zakres współpracy. Po pierwszej rozmowie określony zostaje:

  • Profil stylizacyjny - krój ubrań pasujących do sylwetki Klienta,
  • Rodzaj stylizacji, która interesuje Klienta - ubiór wieczorowy, biznesowy, casualowy,
  • Budżet, który zostanie przeznaczony na zakupy.

Po ustaleniu dogodnego terminu zakupów stylista przeprowadza wstępny research - sprawdza, w których sklepach trwają posezonowe wyprzedaże, poszukuje promocji i rabatów, dowiaduje się o możliwości uzyskania dodatkowych zniżek, mając na uwadze potrzeby Klienta i jego możliwości finansowe. Następnie przystępuje do sporządzenia listy sklepów w galerii lub centrum handlowym w miejscowości Katowice, Gliwice lub dogodnej dla klienta.

W trakcie zakupów męski stylista doradza, proponuje kolejne ubrania, dobierając je kolorystycznie. Pomaga znaleźć właściwy rozmiar, podpowiada, jak zestawiać poszczególne elementy garderoby, by ukryć niedoskonałości i wyeksponować atuty. Sprawdza jakość odzieży, zwracając uwagę na materiały i dzianiny najwyższej jakości. Stylista kontroluje wydatki, wybierając ubrania nieprzekraczające określonego budżetu.

Ostateczna decyzja zawsze należy do Klienta. Zakupy ze stylistą mają być przyjemnością i okazją do zdobycia wartościowej wiedzy w zakresie doboru ubrań i dodatków.

Zobacz ofertę: zakupy

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
skype
11 2530 0008 2007 1071 0169 0001
irek bottom