fbpx
Stylista online

Porady stylisty męskiego przez internet

Sukces zawodowy wymaga poświęcenia, ciężkiej pracy i zaangażowania. Wiedza, kwalifikacje i umiejętności nie zawsze wystarczą, aby wywrzeć dobre wrażenie i zdobyć upragnioną posadę lub awans. Pomyśl o swoim wyglądzie, stylizacji biznesowej oraz wrażeniu, które wywierasz na nowo poznanych osobach. Jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia w kwestii doboru ubioru, a brakuje Ci czasu, skorzystaj z usług stylisty męskiego online. Doświadczenie i wiedza w zakresie komponowania elementów garderoby mogą pomóc w osiągnięciu upragnionych celów.

Jak wygląda współpraca online ze stylistą męskim?

Usługi świadczone przez stylistę online są tak samo skuteczne jak spotkania osobiste. Różnica polega na tym, że spotkanie odbywa się przez skype, a podsumowanie i rekomendacje profesjonalisty przekazywane są za pośrednictwem maili i rozmowy. Podczas wirtualnego spotkania stylista online ocenia typ urody oraz rodzaj sylwetki. Następnie przeprowadza wywiad w celu poznania preferencji dotyczących stylu ubierania się oraz okazji na które mają zostać przygotowane outfity. Stylizacje zawsze odpowiadają oczekiwaniom Klienta.

Wszystkie porady, rekomendacje oraz propozycje stylizacji przesyłane są drogą mailową. Męski stylista przygotowuje obszerne informacje dotyczące doboru kolorów, wyboru ubrań, łączenia dodatków. Wszystko odbywa się w dogodnym czasie - pocztę elektroniczną odbierasz, kiedy masz wolną chwilę, by o siebie zadbać.


Zakupy ze stylistą online

Jeśli potrzebujesz wsparcia podczas zakupów, możesz zwrócić się o pomoc do męskiego stylisty, który wskaże, gdzie i jakie ubrania powinieneś nabyć. Lista ubrań dostępnych w sklepach internetowych z pewnością ułatwi dokonanie wyboru tych elementów garderoby, dzięki którym poczujesz się doskonale.


Dla kogo jest stylizacja online?

Usługa stylisty online skierowana jest do aktywnych i zaangażowanych w pracę zawodową mężczyzn, którym zależy na wyglądzie i eleganckich stylizacjach, a wolny czas cenią sobie ponad wszystko!

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
skype
11 2530 0008 2007 1071 0169 0001
irek bottom