fbpx
Przegląd szafy

Przegląd szafy z męskim stylistą

Pracując nad własnym wizerunkiem, należy dokonać przeglądu własnej szafy. Znajdują się w niej ubrania, których nie nosimy z różnych powodów: są za małe, za duże, sprane lub zniszczone. Znajdziemy także elementy garderoby niepasujące do naszej sylwetki, które zakładamy do pracy, spotkania biznesowe, towarzyskie imprezy. Ich także powinniśmy się pozbyć, jeśli zależy nam na nieskazitelnym wyglądzie. W przeglądzie szafy pomoże męski stylista. Po analizie kolorystycznej i analizie sylwetki podpowie, które ubrania należy wyeliminować, zastępując je nowymi.

Zaproś męskiego stylistę do swojego domu

Zaproś męskiego stylistę do swojego domu

Wiedza w zakresie najnowszych trendów w modzie i doboru ubrań do budowy ciała jest nieoceniona, jeśli rozpocząłeś pracę nad zmianą własnego wizerunku. Po uzgodnieniu terminu męski stylista pojawi się u Ciebie w domu, aby przeprowadzić przegląd szafy. Zarezerwuj sobie czas - w zależności od tego, ile posiadasz ubrań, wizyta może potrwać nawet kilka godzin.

Podczas spotkania dowiesz się, na co zwracać uwagę podczas zakupu odzieży. Nauczysz się, jak dobierać dodatki i w jakim zakresie możesz eksperymentować z modą. W zależności od typu sylwetki, będziesz mógł dobierać ubrania wyłącznie o określonych fasonach. Bądź otwarty na propozycje i rady. Daj się poprowadzić doświadczonemu profesjonaliście i zaufaj jego wskazówkom.

Poproś stylistę o zaproponowanie stylizacji biznesowych przygotowanych z ubrań i dodatków znajdujących się w Twojej szafie. Z pewnością znajdą się tam elementy garderoby, które na początek możesz wykorzystać, by prezentować się dobrze.

Uporządkuj ubrania w swojej szafie

Po wizycie stylisty będziesz miał porządek w swojej garderobie. Dzięki temu przed wyjściem do pracy, na spotkanie z kolegami czy na randkę bez problemu dokonasz wyboru ubrań. To ułatwi Ci podejmowanie decyzji i kreowanie własnego wizerunku. Pamiętaj, że dobry wygląd przyniesie Ci wiele korzyści w życiu zawodowym i prywatnym. Zadbaj o siebie.

Zobacz ofertę: przegląd szafy

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
skype
11 2530 0008 2007 1071 0169 0001
irek bottom