fbpx
Porady stylistyczne online

Poszukujesz nowego stylu? Skorzystaj z porad stylistycznych online!

Rozmowa o pracę, uroczystości rodzinne, ważne spotkanie z partnerami biznesowymi wymagają odpowiedniego ubioru. Szykowny garnitur, eleganckie pantofle oraz stylowy zegarek pomogą zaprezentować się z jak najlepszej strony. Wywierając dobre wrażenie, zostaniesz odebrany jako osoba bardziej kompetentna, doświadczona i godna zaufania. Chcesz zawsze wzbudzać sympatię i zjednywać sobie rozmówców? Jeśli jesteś aktywnym mężczyzną i nie masz czasu na spotkanie z męskim stylistą, skorzystaj z porad stylistycznych online.

Dlaczego warto skorzystać z porad stylistycznych online?

Dlaczego warto skorzystać z porad stylistycznych online?

Przygotowanie stylizacji wymaga znajomości trendów w modzie, umiejętności łączenia kolorów i poszczególnych elementów garderoby w spójny outfit. Stylista musi poznać sylwetkę osoby, dla której przygotowana zostanie nowa stylizacja. Chcąc prezentować się doskonale, powinieneś zaangażować się we współpracę z profesjonalistą. Jeśli wciąż pochłania Cię praca i hobby, porady stylistyczne online to usługa, która pomoże Ci wygospodarować czas na pracę nad własnym wyglądem.

Porady stylistyczne otrzymasz podczas rozmowy przez skype podsumowanie zostanie przesłane za pośrednictwem maila. Możesz się z nimi zapoznać w dowolnym miejscu o dowolnej porze, np. wracając z podróży służbowej lub w godzinach wieczornych, kiedy w końcu masz chwilę tylko dla siebie. Cenne wskazówki na temat ubioru będą czekały na Twojej poczcie elektronicznej.


Co potrzebuje stylista męski, by przygotować porady stylistyczne?

Podczas osobistego spotkania stylista męski analizuje sylwetkę, poznaje upodobania, styl bycia i oczekiwania Klienta. Następnie dobiera elementy garderoby, dokonując także analizy kolorystycznej. Proponuje różne zestawy ubrań. W przypadku porad stylistycznych online konieczne jest przesłanie fotografii, które pomogą przygotować stylizacje na różne okazje. Warto także podesłać kilka informacji o sobie - ulubionych kolorach, wykonywanej pracy, zainteresowaniach.

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
skype
11 2530 0008 2007 1071 0169 0001
irek bottom