fbpx
Męski stylista

Dobre pierwsze wrażenie pomaga w zdobyciu wymarzonej posady, zawarciu korzystnej umowy biznesowej, nawiązaniu nowych znajomości. Nasz wygląd, prezencja, a także sposób zachowania decydują o tym, jak ocenią nas inni ludzie, czy wzbudzimy ich zaufanie i sympatię. Podczas pierwszego spotkania nie jesteśmy w stanie poznać charakteru lub osobowości danej osoby, więc wyrabiamy sobie opinię na podstawie jej wyglądu. Pracę nad własnym wizerunkiem warto rozpocząć od spotkania z męskim stylistą, który pomoże wypracować indywidualny styl gwarantujący wywarcie dobrego wrażenia.

Usługi, które świadczy stylista męski, to m.in.:

  • Analiza kolorystyczna - stylista dobiera paletę barw odpowiadającą indywidualnym cechom wyglądu - koloru oczu, włosów, cery,
  • Stylizacja sylwetki - zaproponowanie ubrań, które podkreślą atuty oraz ukryją niedoskonałości sylwetki,
  • Przegląd garderoby – eliminacja ubrań, które nie pasują zarówno do nowego stylu, jak i do sylwetki Klienta,
  • Doradztwo podczas zakupów - shopping ze stylistą w jednej z galerii w miejscowości Zabrze lub Tychy to idealna okazja do wyboru ubrań pasujących do wielu stylizacji,
  • Przygotowywanie stylizacji okolicznościowych - doradztwo w zakresie strojów wieczorowych i ślubnych.

 

Profesjonalny męski stylista potrafi łączyć najnowsze trendy z indywidualnymi upodobaniami Klientów, tworząc stylizacje idealne na różne okazje. Doradztwo w zakresie ubioru obejmuje dopasowanie ubrań do rodzaju sylwetki, postury. Inwestycja w wygląd przyniesie wiele korzyści w życiu zawodowym i prywatnym.

 

Nowy wygląd pomaga odzyskać pewność siebie, dzięki której można odnieść spektakularne sukcesy np. w pracy w wielkiej korporacji w miejscowości Katowice. Odpowiednia stylizacja biznesowa nierzadko staje się gwarancją podpisania korzystnej umowy, pozyskania nowych partnerów biznesowych, wynegocjowania zadowalających warunków współpracy. Odpowiednio dopasowany garnitur pomoże wywrzeć dobre wrażenie.

 

Pamiętaj, że o wygląd zawsze warto zadbać. Jestem do Państwa dyspozycji również w miejscowości Gliwice i Częstochowa. Zapraszam do kontaktu!

Zobacz ofertę: tutaj

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
skype
11 2530 0008 2007 1071 0169 0001
irek bottom