fbpx
Analiza kolorystyczna

Na czym polega analiza kolorystyczna wykonana przez męskiego stylistę?

Celem analizy kolorystycznej jest określenie palety barw odpowiedniej dla Twojego typu urody. Męski stylista, kierując się długoletnim doświadczeniem, poszukuje gamy odcieni, która wydobędzie głębię koloru oczu, podkreśli odcień włosów oraz rozjaśnieni i odmłodzi wygląd skóry. Praca nad własnym wizerunkiem powinna obejmować analizę kolorystyczną, pomagającą w przygotowaniu stylizacji, dzięki którym zawsze będziesz prezentował się doskonale i wywrzesz dobre wrażenie na rozmówcy.

Jak przebiega analiza kolorystyczna?

Stylista męski, posługując się kolorowymi chustami, określa barwy, dzięki którym ukryjesz niedoskonałości i wyeksponujesz swoje atuty. Na analizę kolorystyczną składają się następujące etapy:

  1. Zdefiniowanie naturalnego koloru oczu, włosów i skóry,
  2. Określenie głównego typu kolorystycznego: ciepły lub zimny,
  3. Przyporządkowanie typu urody do jednej z czterech kolorystycznych pór roku,
  4. Wybór idealnej palety barwy wraz z podaniem kolorów, których należy unikać,
  5. Zaprezentowanie przykładowych stylizacji przygotowanych w oparciu o wyniki analizy kolorystycznej.

Podczas spotkania stylista wyjaśni, jak należy dobierać kolory ubrań i na co zwrócić uwagę podczas ich zakupu. Męska analiza kolorystyczna to spotkanie, podczas którego nauczysz się, jakie znaczenie mają barwy w pracy nad własnym wizerunkiem.

Korzyści płynące z analizy kolorystycznej:

- Ukryjesz zmęczenie na twarzy,
- Zyskasz pewność siebie,

- Wyeksponujesz swoje atuty,

- Dowiesz się, jakie kolory wybrać, aby zyskać młodszy wygląd,

- Poznasz paletę barw, w których nie wyglądasz korzystnie.

Analiza kolorystyczna pomoże tworzyć stylizacje idealne na każdą okazję. Będziesz wiedział, co włożyć, aby dobrze wypaść na randce, rozmowie kwalifikacyjnej lub osiągnąć spektakularny sukces w pracy. Pomyśl o sobie i umów się ze mną na spotkanie. Jeśli mieszkasz w mieście Kraków przyjadę do Ciebie, by dobrać paletę kolorów, które pomogą Ci wywrzeć dobre wrażenie w każdej sytuacji. Zapraszam do kontaktu.

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
skype
11 2530 0008 2007 1071 0169 0001
irek bottom