fbpx
Home

Kiedy poznajemy nową osobę, zwracamy uwagę na jej wygląd i prezencję. W ciągu kilku sekund dokonujemy oceny, która wpływa na dalszy przebieg znajomości. Wywarcie pierwszego, dobrego wrażenia pomaga w zjednaniu sobie rozmówcy i pozyskaniu jego sympatii, w zdobyciu wymarzonej posady bądź partnerki.

Pomogłem już wielu osobom, pomogę i Tobie. Proponuję następujące usługi: „audyt ubioru” - podczas tego spotkania uzyskasz niezmiernie ważne informacje dotyczące tego, jak się aktualnie ubierasz i co możesz poprawić. Poznasz swój typ urody oraz pasujące do Ciebie kolory. W ofercie znajdziesz również usługę „przegląd szafy” - podczas spotkania podpowiem Ci, w których ubraniach możesz chodzić, a które powinieneś zastąpić nowymi oraz co powinno znaleźć się w szafie stylowego mężczyzny. Z tego, co zostało przygotujemy gotowe zestawy. Jeśli potrzebujesz wsparcia przy zestawieniu nowych ubrań, zdecyduj się na „zakupy” ze mną. W ofercie znajduje się także szkolenie z kształtowania własnego wizerunku „ABC mody męskiej”, podczas którego dowiesz się, na co zwrócić uwagę, aby świetnie się prezentować.

Wszystkie usługi dostępne są również online i to znacznie dłużej niż od momentu nastania pandemii.

Chcesz znakomicie wyglądać? Pracę nad własnym wizerunkiem rozpocznij od niezobowiązującej rozmowy ze mną.

Ireneusz Szwierc

osobisty stylista ubioru

Oferta

pierwszy krok home

e-audyt ubioru

Chcesz wyglądać najlepiej jak tylko jest to możliwe, niezależnie od pory dnia i od tego czy wybierasz się na spotkanie biznesowe, wychodzisz ze znajomymi czy na randkę?

e szkolenie home

e-szkolenie

Spotkanie dla wszystkich osób, które chcą zdobyć cenną wiedzę z zakresu mody męskiej, dowiedzieć się, co wpływa na to, że jesteśmy dobrze postrzegani i/lub poszukują własnego stylu.

przeglad szafy home

e-przegląd szafy

Twoja szafa jest magazynem przypadkowo kupionych ubrań? A może świeci pustkami?
W ilu procentach ubrań znajdujących się w Twojej szafie chodzisz na co dzień?

bezplatna konsultacja

Moda jest zmienna. Styl wieczny. / Yves St. Laurent

Style

style home2

Style w modzie męskiej

Zastanawiałeś się czy ubrania, które często nosisz tworzą jakiś konkretny styl? Chciałbyś wiedzieć jaki to styl i co jeszcze należy do tego stylu? A może niestety mieszasz te style i efekt nie jest zadowalający?

Blog

  • Biała koszula

    Biała koszula

    Każdy stylowy mężczyzna powinien mieć przynajmniej jedną białą koszulę z swojej szafie – Ty też. 

Metamorfozy

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
skype
11 2530 0008 2007 1071 0169 0001
irek bottom