Home

Kiedy poznajemy nową osobę, zwracamy uwagę na jej wygląd i prezencję. W ciągu kilku sekund dokonujemy oceny, która wpływa na dalszy przebieg znajomości. Wywarcie pierwszego, dobrego wrażenia pomaga w zdobyciu wymarzonej posady, zjednaniu sobie rozmówcy i pozyskaniu jego sympatii.

Pomogłem już wielu osobom, pomogę i Tobie. Zobacz, jakie usługi proponuję: „pierwszy krok” - podczas tego spotkania uzyskasz niezmiernie ważne informacje dotyczące tego, jak się aktualnie ubierasz i co możesz poprawić. Usługa dostępna jest także online. W ofercie znajdziesz również usługę przegląd szafy - podczas spotkania podpowiem Ci, w których ubraniach możesz chodzić, a które powinieneś zastąpić nowymi oraz co powinno znaleźć się w szafie stylowego mężczyzny. Z tego co zostało przygotuję dla Ciebie gotowe zestawy. Jeśli nie lubisz kupować ubrań, zdecyduj się na zakupy ze mną. Usługa dostępna jest również w formie online. W ofercie znajduje się także szkolenie z kształtowania własnego wizerunku, na którym dowiesz się, na co zwrócić uwagę, aby dobrze się prezentować.

Chcesz dobrze wyglądać? Pracę nad własnym wizerunkiem rozpocznij od bezpłatnej konsultacji ze mną.

Ireneusz Szwierc

osobisty stylista ubioru

Oferta

pierwszy krok home

Pierwszy krok

Chcesz wyglądać najlepiej jak tylko jest to możliwe, niezależnie od pory dnia i od tego czy wybierasz się na spotkanie biznesowe, wychodzisz ze znajomymi czy na randkę?  

przeglad szafy home

Przegląd szafy

Twoja szafa jest magazynem przypadkowo kupionych ubrań? A może świeci pustkami?
W ilu procentach ubrań znajdujących się w Twojej szafie chodzisz na co dzień? 

zakupy home

Zakupy

Jeśli jesteś typowym facetem to na pewno nie przepadasz za zakupami. Kupujesz prawdopodobnie wtedy, kiedy ostatnie ubranie o tej samej nazwie w Twojej szafie jest za ciasne, zużyte lub czeka Cię jakieś ważne wydarzenie. 

bezplatna konsultacja

Moda jest zmienna. Styl wieczny. / Yves St. Laurent

Style

style home2

Style w modzie męskiej

Zastanawiałeś się czy ubrania, które często nosisz tworzą jakiś konkretny styl? Chciałbyś wiedzieć jaki to styl i co jeszcze należy do tego stylu? A może niestety mieszasz te style i efekt nie jest zadowalający?

Blog

  • Biała koszula

    Biała koszula

    Każdy stylowy mężczyzna powinien mieć przynajmniej jedną białą koszulę z swojej szafie – Ty też. 

Metamorfozy

Kontakt

telefon
604 870 142
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
skype
50 1020 5558 1111 1080 2070 0068
irek bottom